Naturalne kosmetyki do ust

Akcent na usta – makijaż i pielęgnacja

Kredki, szminki, błyszczyki i pielęgnacyjne pomadki. Jest tyle rzeczy, które chcemy Ci zaoferować. Wegańska pielęgnacja ust jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna!
Dzięki unikalnej, włoskiej roślinnej recepturze – produkty do pielęgnacji i makijażu ust z Naturalnie Włoskie doskonale zadbają nie tylko o perfekcyjny wygląd Twoich warg, ale również ich doskonałą kondycję! Postaw na naturalne wyciągi z roślin i formułę wolną od produktów pochodzenia zwierzęcego.

Showing 1–12 of 107 results

USTA JAK PŁATKI RÓŻY – WEGAŃSKIE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI I MAKIJAŻU UST

Jeśli dbasz o swoje usta nie możesz zapomnieć ich ochronie i regularnym nawilżaniu. Dzięki kosmetykom wegańskim z naszej oferty możesz cieszyć się perfekcyjnym makijażem ust, bez obaw o ich przesuszenie i pogorszenie ich kondycji. W 100% naturalny i roślinny skład pomadek, oraz odżywcza i ochronna formuła szminek, kredek do ust i błyszczyków to tego czego naprawdę potrzebuje Twoja skóra. W sklepie znajdziesz kilkadziesiąt barw i odcieni kosmetyków do ust od najlepszych włoskich EKO producentów, dla których „czysty”, ekologiczny skład jest priorytetem. Kosmetyki do ust są wolne od produktów pochodzenia zwierzęcego (np. wosków pszczelich, lanoliny itp.). Za trwałość szminki i jej ochronne działanie odpowiadają najwyższej jakości woski roślinne.