Naturalne konturówki do ust

Wegańska precyzja – zaakcentuj swoje usta!

Konturówki do ust – wegańskie i naturalne przeniosą Cię w nowy wymiar makijażu, który na podium stawia Twoje zdrowie i kondycję Twojej skóry.
Trwałe woski roślinne, mocny i trwały kolor, a także idealne dopasowanie to cechy definiujące wszystkie konturówki do ust w Naturalnie Włoskie. Certyfikowane, z „czystym’ składem, wolne od okrucieństwa i składników pochodzenia zwierzęcego – to wszystko czego potrzebuje wrażliwa skóra Twoich ust!

Showing 1–12 of 68 results

DOPASUJ KONTURÓWKĘ DO SWOJEJ ULUBIONEJ SZMINKI

Konturówka do ust stanowi doskonałe uzupełnienie pełnego, profesjonalnego makijażu ust. Co więcej, większość konturówek do ust z naszej oferty możesz używać samodzielnie – jako trwałą szminkę! Miękka formuła i prawdziwe woski roślinne pozwalają na szybkie i łatwe wykonanie precyzyjnego makijażu warg. Dzięki wegańskiej konturówce możesz lekko modyfikować kształt sowich ust. W ofercie mamy kilkadziesiąt kolorów kredek do ust – od delikatnych, stonowanych w odcieniach nude po mocne i wieczorowe – intensywnie czerwone i bordowe. Delikatna, wegańska formuła nie podrażnia wrażliwej i cienkiej skóry ust, doskonale ją nawilża i dba o jej kondycję. Do produkcji wegańskich kredek do ust użyto wyłącznie starannie wyslekecjonowanych składników roślinnych – dzięki czytelnemu i przejrzystemu składowi – masz pewność co wybierasz