Wysyłka w 24h!

Odstąpienie od umowy i zwrot towarów

Odstąpienie od umowy

W ciągu 14 dni od dnia odbioru, istnieje możliwość odstąpienia od umowy i zwrotu towaru, bez podania przyczyny. Aby to uczynić należy: Wydrukować i wypełnić formularz zwrotu i odesłać go wraz z zakupionym towarem na adres: ZnajdźReklamę.pl sp. z o.o. ul. Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław.

Po otrzymaniu i akceptacji zwrotu, zwracamy pieniądze na podany w formularzu rachunek bankowy. Zwracamy koszt towarów oraz koszt ich dostawy (wg. najtańszej dostępnej opcji) o ile klient koszt dostawy poniósł w momencie zakupu. Zwracający ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu (czyli koszt odesłania zwracanych produktów do nas). W przypadku, gdy w momencie zakupu klient skorzystał z darmowej dostawy – zwrot będzie tylko za równowartość zwracanych produktów.

Uwaga! Opakowania zwracanych kosmetyków muszą być nienaruszone a sam produkt nie może być używany – zgodnie z ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.). Pamiętaj dobrze zabezpieczyć produkty na czas transportu by nie uległy zniszczeniu.

 

Reklamacje

Jeśli z jakiegoś powodu, otrzymamy przez Ciebie towar nie spełnia Twoich oczekiwań, lub chcesz go zareklamować z innego powodu, prosimy o szybki kontakt mailowy pod adres: biuro@www.naturalniewloskie.pl

Jeżeli reklamacja dotyczy zniszczonej przesyłki lub zniszczonego produktu to do maila reklamacyjnego prosimy o załączenie protokołu szkody z przewoźnikiem oraz dokumentacji fotograficznej, która prezentuje zniszczenie.

Mistrzowie ekspresowej wysyłki i dostawy 👍 Próbki do zamówienia, fajne promocje, polecam bardzo zakupy w Naturalnie włoskie 😊

Bardzo szybka wysyłka:) ładnie zapakowane paczuszki. Polecanko

Bardzo serdecznie polecam firmę Naturalniewloskie.pl🤩❣️ ostatnio na mojej twarzy gości podkład z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona👌

Świetne produkty! Odżywka zwiększająca blask włosów Alkemilla sprawdziła się w 100%. Włosy są po niej mocniejsze, zdrowsze i dużo gładsze. Dodatkowo pięknie pachnie kokosem! Serdecznie polecam!

Aleksandra
[FM_form id="1"]

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące produktów, wysyłki, płatności? Chętnie pomożemy!

E-mail: sklep@naturalniewloskie.pl
Tel: +48 796 778 219

Dane rejestrowe firmy:
ZnajdźReklamę.pl sp. z o.o.
Wita Stwosza 16
50-148 Wrocław
NIP: 8982201766